O nás

O FIRMĚ STEJEPRO S.R.O.

Spojili jsme Vaše postřehy s našimi více jak 15ti letými zkušenostmi v oboru

a nabízíme Vám nejžádanější položky z oblasti papíru a papírových obalů. Hlavní náplní naší strategie je především spokojenost zákazníků s kvalitou dodávaného zboží a služby s tím spojené. Naší snahou je, vyřešit a seriózně zabezpečit standardní i specifické požadavky na produkty. Nabízíme Vám to nejlepší řešení pro Vaše výrobky, produkty, obaly a balení.

Na trhu s papírovým zbožím a obaly působíme od roku 2000, nejdříve jako fyzická osoba, později pak jako firma Stejepro s.r.o. Nabízíme široký sortiment produktů, klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, spokojenost našich zákazníků s kvalitou dodávaného zboží a služeb. Naší snahou je zajistit také specifické požadavky zákazníků.

ČASOVÁ FLEFIBILITA

Jsme flexibilní, můžete nám zavolat v průběhu celého dne. Rádi se s Vámi setkáme nebo vydáme zboží v čase, který Vám vyhovuje.

DOPRAVA BEZ STAROSTÍ

Zajistíme Vám vnitrostátní i mezinárodní dopravu objednaných produktů. Spolehlivá přeprava na Vámi zvolené místo.

ZPĚTNÝ ODBĚR OBALŮ

Pro naše zákazníky zajišťujeme zpětný odběr použitých papírových obalů. Šetříme Váš čas i prostředky při likvidaci papírových odpadů.

ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST

Sáčky a papír určené na potraviny prošly SZÚ kontrolou bezpečnosti materiálového složení obalů určených pro styk s potravinami.